Previous
Next

Rada Rodziców

Szanowni Rodzice,

W imieniu Rady Rodziców pragnę podziękować Państwu za dotychczasową współpracę. Dziękujemy za okazane nam zaufanie, miłe słowa i wiarę w to co robimy. Dziękujemy za wpłaty systematycznie dokonywane na konto Rady Rodziców. Jestem przekonana, ze nasze plany związane z przybliżeniem Państwa dzieciom roli muzyki i pokazanie jak ważne jest to co robią, co czyni je wyjątkowymi, zostało tylko przesunięte w czasie (z wiadomych powodów).

Mam głęboką nadzieję, że dana sytuacja jest przejściowa i już niebawem będziemy mogli skutecznie działać i realizować zamierzone cele.

Wszystkim Państwu życzymy wytrwałości i nadziei.

Dziękujemy

Przewodniczący Rady Rodziców
Michał Pasterz

Skład Rady Rodziców:
Przewodniczący Rady Rodziców – Michał Pasterz,

Zastępca Przewodniczącego Rady Rodziców – Magdalena Pawłowska
Skarbnik Rady Rodziców – Anna Wróblewska

Rada Rodziców pracuje na rzecz pomocy szkole i uczniom. Współorganizuje imprezy dla dzieci i młodzieży PSM, organizuje pomoc finansową wspomagając pracę dydaktyczną i wychowawczą szkoły muzycznej. Serdecznie zapraszamy Rodziców do zaangażowania się w jej prace. Spotkania odbywają się w 3 tydzień miesiąca w szkole lub on-line na platformie MS Teams.

Nr konta Rady Rodziców w PSM Września:

69 1090 1421 0000 0001 4369 0209

składka miesięczna na pierwsze dziecko 15 zł /mc

na drugie dziecko 10 zł/mc

Serdeczne podziękowania dla Rady Rodziców, która ufundowała dla uczniów PSM poduszki dla uczniów klas I – III cyklu sześcioletniego. Miło będzie chwilę odpocząć na nich po intensywnych ćwiczeniach rytmicznych 😉
Podziękowania również dla p. Anny Wróblewskiej, która zakupiła dla szkoły komplet mebli wypoczynkowych. Służą one rodzicom i oczekującym na lekcje uczniom w korytarzu szkolnym 🙂

Skip to content